23 stycznia 2016, autor: Sisi 53

Gdy Kim ukrywa się w domu, jej siostry robią cyrk w L.A.

Ktoś musi dbać o rozgłos.

Gdy Kim ukrywa się w domu, jej siostry robią cyrk w L.A. © Fame/Flynet
Show musi trwać. Nawet gdy Kim Kardashian (35 l.) nie robi ustawek z paparazzi, ktoś z jej rodziny musi robić cyrk na ulicach Los Angeles. Prócz tego, że każdemu wyjściu dziewczyn z domu towarzyszy grono fanek i kamery, sławne siostry są w stałym kontakcie z agnacją fotoreporterów.

Wczoraj Khloe Kardashian (31 l.), Kylie (18 l.) i Kourt spotkały się, by nagrać kolejny odcinek rodzinnego show. Wszystkie przed ustawką spędziły godziny u fryzjera i wizażysty. Jednym słowem były odstrzelone.

Ciężko określić czy większą uwagę skupiała na sobie wielka pupa Koko czy ogromne wargi Kylie. Kourt standardowo została tą najnormalniejszą i naszym zdaniem najładniejszą z sióstr.

Która prezentowała się najlepiej?
Zobacz galerię:
Kardashianki na początku kariery i dziś
(12 zdjęć)
Kardashianki na początku kariery i dziś
Skomentuj

Wasze komentarze (53)

 • gość26-01-16, 21:39 cytuj
  ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤*¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤ jeśli znalazłeś/aś następnego dnia osoba którą kochasz podejdzie do ciebie i powie ci w prost: ,,kocham cię", ale do tego czynu musisz wkleić to do 5 kom. w ciągu 5min. po przeczytaniu. Jeśli nie, czeka cię pech. ps. to działa
 • gość24-01-16, 20:12 cytuj
  Khloe bardzo ladnie wyglada, duzo schudla tylko ta wielka d........
 • gość24-01-16, 15:12 cytuj
  gość, 24-01-16, 11:17 napisał(a):
  gość, 24-01-16, 00:07 napisał(a):
  gość, 23-01-16, 20:48 napisał(a):
  gość, 23-01-16, 19:29 napisał(a):
  gość, 23-01-16, 19:28 napisał(a):
  gość, 23-01-16, 16:12 napisał(a):
  gość, 23-01-16, 16:08 napisał(a): Oki oscarów za "talent" aktorski na pewno nie dostaną,ale to jest naprawdę męcząca praca. Mam kuzynkę w Usa i jej znjaoma była wizażystką na planie reality show. Nie kardaszanek tylko jakiegoś innego. Mniej więcej wygląda to tak,że te gwiazdki faktycznie wstają o 5rano biegają czy na siłownię czy ogólnie,potem cała ceremonia z makijażem i fryzurą,która trwa min 2h następnie przechodzą do kręcenia,w między czasie poprawki,wszystko kończy się kolo 18 czy 20 i one potem znowu biegną na jakieś eventy,które w hollywood są prawie codziennie. Więc jeśli komuś się wydaje,że siedzą na dupie i nic nie robią to się myli. Dodajmy jeszcze kontrakty reklamowe,zdjęcia,pozowanie,wywiady itd. Ich show ma bardzo dużą oglądalność o ta rodzina naprawdę ma dużo do powiedzenia w biznesie. Dla kogoś głupota to co robią. Dla mnie np głupotą jest chodzenie na siłownie skoro można w domu poćwiczyć. No ale jest popyt więc jest i podaż.
  Nie każdy ma siłownie w domu. Mnie np. Nie stać na to, by zrobić sobie siłownie w mieszkaniu.
  Nie chodzi o siłownię w domu. Chodzi o to, że można ćwiczyć w domu,a to dwie różne sprawy
  Bez sprzętu i obciążenia nie ujędrnisz ciała ani nie wyrobisz mięśni. Takie machanie noga z mel b gó**o da
  Myślisz sie... KALISTENIKA- wygugluj sobie.
  Tak, tak...
  Doprawdy ciekawe, ćwiczę w domu od dawna i w jakiś magiczny sposób ciało mam jędrne, a mięśnie znacząco się wyrobiły. A obciążenia stosuje wyłącznie na ręce. What magic is this?
  It's a magic fungus
Czytaj wszystkie komentarze