13 marca 2018, autor: j.lo 10

Aneta Zając ZAKOCHANA! Tym razem szczęśliwie?

Kim jest jej wybranek?

Aneta Zając ZAKOCHANA! Tym razem szczęśliwie? Instagram
Aneta Zając zamieściła na swoim Instagramie bukiet pięknych tulipanów. I nie byłoby w tym nic dziwnego – w końcu zrobiła to 8 marca – jednak jej wpis pod zdjęciem daje dużo do myślenia:


Na dworze i w sercu wiosna! Cóż za miła niespodzianka

Pojawiło się wiele spekulacji na temat jej wpisu i media zaczęły zastanawiać się, czy Aneta przypadkiem nie jest zakochana. Dla wywiadu Party zapytana o wpis odpowiedziała:

Aneta Zając kusi na Instagramie: Niech widzi Mikołaj co stracił!


Wiosna nastraja mnie pozytywnie, to moja ulubiona pora roku. Człowiek cieszy się z każdego promienia słońca i ma ochotę spotykać się z ludźmi
- mówi w wywiadzie.

WOW! Pamiętacie TE ZDJĘCIA Anety Zając? To prawdziwy wulkan seksapilu! (ZDJĘCIA)

Party ustaliło jednak, że aktorka z kimś się spotyka! Nowy wybranek pochodzi z Trójmiasta, ale nie mam żadnego związku z show-biznesem. Aneta układa sobie życie na nowo z wybrankiem, którego będzie trzymać z dala od fleszy i reporterów.

Na dworze i w sercu wiosna! Cóż za miła niespodzianka 🌸🌸🌸💗

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@anette.zajac)Alexis💋 #takasytuacja #saturdaynightfever @dwiepolowkipomaranczy

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@anette.zajac)Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (10)

  • gość13-03-18, 17:13 cytuj
    *kolumnowatymi nogami
  • gość13-03-18, 17:11 cytuj
    Akuratnie o Zając ostatnie co można powiedzieć to, ze jest zgrabna.. przysadzista z wystającym brzuchem, brakiem piersi i grubymi kolorowymi nogami. Jeśli chodzi o twarz to może niektórzy lubia oczka szparki, Krzywe żeby i spalone niteczkowate włosy..
  • gość: Lola_Lu13-03-18, 14:40 cytuj
    Ona, Jabłczyńska, Wieniawa i Włodarczyk, Guzik, Radwańska. Niby ładne, zgrabne....Niby wszystko na miejscu....a takie nijakie, pospolite. Za grosz seksapilu....Porównywalnie- choćby Liszowska. duża, przysadzista kobieta z krzywymi zębami, spalonymi włosami i kiepskim gustem, jest wulkanem kobiecości. Uroda dyskusyjna, ale nie da się przejsć koło niej obojętnie....
Czytaj wszystkie komentarze