11 stycznia 2019, autor: j.lo 26

Dziecko było WPADKĄ? Ewa Niespodziana w KOŃCU odpowiedziała

Co powiedziała była finalistka Top Model?

Dziecko było WPADKĄ? Ewa Niespodziana w KOŃCU odpowiedziała AKPA/Instagram: Ewa Niespodziana
Ewa Niespodziana to była finalistka programu Top Model. Niedawno – a dokładnie 8 stycznia, powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - Wiktora.

Niespodziana urodzi jutro, pojutrze, za tydzień? Pokazała OGROMNY brzuszek

Postanowiła odpowiedzieć na pytania na swoim InstaStory, które zadawali jej fani. Pytanie, które pojawiało się najczęściej dotyczyło tego, czy dziecko było planowane. Jak odpowiedziała Ewa?

To pytanie pojawia się non stop. Tak, Wiktor był planowany. No i zaznaczam że mam 21 lat. Nie 18, nie 17, także no. Też chciałabym tyle mieć, nie ukrywam.
- odpowiedziała Ewa.

Na pytanie jak się czuje po porodzie odpowiedziała:


Każdy matka odczuwa na początku to samo, czyli jedno wielkie szczęście. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo płakałam, patrząc na to co moje.


Chętnie odpowiedziała tez, jak czuje się fizycznie po ciąży:


no pierwsza doba była nie przespana. Kurcze, karmie co trzy godziny no i co trzy godziny je śpi je śpi.


Ewa Niespodziana z Top Model URODZIŁA! Pokazała zdjęcie z PORODÓWKILepiej się czuje po ciąży, niż w czasie ciąże. Bo mam wrażenie że przez całą ciążę albo spałam albo jadłam i to wszystko.
- wyznała szczerze.
Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (26)

 • gość: kot14-01-19, 13:24 cytuj
  gość, 12-01-19, 07:16 napisał(a):

  ty żałosny durniu z modlitwą zamiast mózgu, wiesz, że na tej planecie MAMY PRZELUDNIENIE? że rodzenie durnych bachorów nie musi być szczytem marzeń ambitnych i zdolnych kobiet? katolicka patologia już za bardzo się panoszy, macie ostatnie miesiące, bo w następnych wyborach was zmieciemy, tępaki!
 • gość13-01-19, 12:33 cytuj
  "planowane" czytaj - planowaliśmy nie użyć prezerwatywy i myśleliśmy, że jakoś to będzie, a teraz nie mamy zawodu, wykształcenia, czego generalnie temu dziecku zaoferować ale już jest, to co zrobić. i nie, nie uważam, że każda musi robić "karierę" i rodzić po 30, ale dzieku trzeba móc coś zaoferować, mieć jakieś oszczędności, zarabiać troszkę więcej niż tylko na siebie. teraz pewnie dokładać będą do wszystkiego dziadkowie, bo jaki mają wybór
 • gość13-01-19, 12:29 cytuj
  no i tak widać, jak tym wszystkim laskom z programu zalezy na modelligu, jedna za drugą zachodzą w ciążę haha. każda mogła sobie na rasową modelkę co najwyżej popatrzeć, ale to nic, bo teraz są instagramy i youtuby i z każdego beztalencie można zrobić celebrytę. nie twierdzę, że polski top model to jakaś przepustka do świata mody, bo to głównie program stworzony do zarabiania kasy na naiwnej, żądnej sławy młodzieży.
Czytaj wszystkie komentarze