25 czerwca 2018, autor: j.lo 5

Hazard, narkotyki, alkohol, bankructwo. Tak zakończyli karierę znani PIŁKARZE!

Znani piłkarze polscy i zagraniczni!

Hazard, narkotyki, alkohol, bankructwo. Tak zakończyli karierę znani PIŁKARZE! Forum
Najbardziej znani piłkarze zarabiają krocie, ale nie zawsze potrafią rozsądnie zarządzać własnymi finansami. Kąpiąc się w blasku sławy bardzo często potrafią bezmyślnie roztrwonić je na hazard, narkotyki i alkohol, pozostając z niczym i ogłaszając bankructwo. Przedstawiamy najgłośniejsze przypadki piłkarzy polskich i zagranicznych:

Diego Maradona
Ten legendarny argentyński piłkarz na którego wołali Boski Diego miał spore długi. Zalegał w skarbówce prawie 30 milionów euro! Karierę zakończył w 1997 roku. Próbował dorabiać, pisząc książki i występował w popularnych programach np. Taniec z gwiazdami.

Anna Lewandowska nie poleciała do Kazania kibicować polskiej drużynie

George Best
Miał ogromny talent – grał w Manchester United w latach 60. 70., ale… uwielbiał imprezy. Taki tryb życia odprowadził go do bankructwa. Dwukrotnie ogłaszał upadłość, a podczas jednej ze spraw powiedział:

Wydałem wiele pieniędzy na kobiety, ptaki i alkohol. A resztę roztrwoniłem.


Uzależniony od alkoholu i hazardu zmarł w 2005 roku po przeszczepie wątroby.

Paul Gascoigne
Reprezentant Anglii na Mistrzostwach Świata w 1990 r. walczył z depresją i uzależnieniem od alkoholu. W 2016 roku piłkarzowi udało się uniknąć ogłoszenia upadłości finansowej. Dlaczego? Wydał książkę i spłacił długi. Roztrwonił pieniądze, bo uzależnienie nie dawało mu normalnie żyć.

Pierwszy komentarz Lewandowskiego po porażce Polska - Kolumbia

Radosław Kałużny
Nie tylko był reprezentantem Polski. Występował również w Bundeslidzie. Jego życie potoczyło się nie tak jak planował. Rozwiódł się i lekkomyślnie wydawał pieniądze. Później stał się pracownikiem w firmie DHL. Rozładowywał ciężarówki i śmieciarki w Anglii. Później zaczął dorabiać jako murarz na budowie.

Kamil Grosicki
Piłkarski bohater, który stracił majątek przez swoje uzależnienie od hazardu. Grywał w kasynie i codziennie potrafił tracić kilkanaście tysięcy złotych. Kariera i jego psychika były w strasznym stanie. Później miało to duży wpływ na rodzinę i znajomych. Historia Kamila kończy się jednak lepiej niż pozostałych piłkarzy. Był zdeterminowany by porzucić zgubne nawyki i dzięki temu stał się gwiazdą i szanowanym sportowcem.

Zagraniczne media MIAŻDŻĄ Lewandowskiego. Jest PRZEREKLAMOWANY

Więcej w naszej galeriiTUTAJ.

Źródło: Brandscope

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (5)

  • gość25-06-18, 20:13 cytuj
    Myslovitz kiedyś śpiewali o Beście.
  • gość25-06-18, 18:51 cytuj
    Grosicki? Ten co teraz gra?
  • gość25-06-18, 18:11 cytuj
    Boże jakie Wy wypisujecie bzdury. Prawdziwie uzależniony człowiek od danej substancji nigdy nie stanie na nogi. To śmieszne leczenie jest, ale dla nadużywających, nigdy dla użależnionych naprawdę.
Czytaj wszystkie komentarze