12 października 2017, autor: katie 8

Hejterzy znów atakują Małgorzatę Rozenek. Tym razem przez zbiórkę pluszaków

Słusznie?

Hejterzy znów atakują Małgorzatę Rozenek. Tym razem przez zbiórkę pluszaków KAPiF, Instagram: m_rozenek
Kilka dni temu odbyło się przyjęcie z okazji rocznicy ślubu Radka Majdana (45 l.) i Małgorzaty Rozenek (39 l.). Wpadli oni na pomysł, aby wydarzenie połączyć z akcją charytatywną i poprosili gości o przyniesienie maskotek zamiast prezentów. Miały one trafić do domów dziecka i ośrodków pomocy.

Mołek DOGRYZŁA Rozenek na wizji: Następna książka będzie o rozwodach?

Internauci uznali jednak, że to zły pomysł, a Małgosia w ten sposób chce się tylko wypromować.

Wystarczy napisać do jakiegokolwiek hospicjum czy domu dziecka i w każdym powiedzą, że maskotek nie potrzebują, bo mają ich ponad stan i dostaje się z listą potrzebnych rzeczy jak pieluszki, mokre chusteczki, zupki w słoikach zabawki interaktywne itd., także jak już chciałaś się tak szlachetnie reklamować to trzeba było wykonać choć jeden telefon, jak wiele młodych par, które w zaproszeniu właśnie takie listy dołączają.


Jak ktoś przekazuje duże ich ilości i my naprawdę nie mamy z nimi co zawsze robić, to one zalegają na półkach. A np. takie gry czy jakieś przybory szkolne są pożądane i wykorzystywane przez dzieciaki.


Fani na widok kreacji Rozenek-Majdan na bal 20-lecia TVN: SUKNIA MIAZGA!

Rozenek odpowiedziała internautce:

(...) Pluszaki zostały zasugerowane przez przez pedagoga z ośrodka, do którego trafią. Skąd wiesz, że nie zrealizowaliśmy takiej listy? Może nawet więcej niż raz. Czy nie sądzisz, że nietaktem byłoby prosić gości o pieluchy i zupki? (...) Uwierz mi nikt tu nie chciał się szlachetnie reklamować (...)


Hejterzy szukają tylko okazji, aby dogryźć Małgosi czy mają rację?#hunted #lukaszjemiol #friends

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Zobacz galerię:
Tego wieczoru Małgorzata Rozenek-Majdan wyglądała trochę jak lalka Barbie
(6 zdjęć)
Tego wieczoru Małgorzata Rozenek-Majdan wyglądała trochę jak lalka Barbie

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (8)

  • gość13-10-17, 22:36 cytuj
    Spójrzcie sie na siebie zamiast krytykować innych! Nie jestem fanka Rozenek ale chwali sie jej ze zorganizowała taka akcje bo KAZDA POMOC jest dobra. Akurat wy wiecie co jest w domach dziecka a co nie. Chyba logicznym jest ze musza kupować dzieciom rzeczy najpotrzebniejsze jak pieluchy czy inne a zabawami wątpię czy dostają na bierząco:/ co do Rozenek to lepiej zeby pokazywała ciuchy lub kosmetyki bo wtedy Zal wam dupy nie ściska.
  • gość12-10-17, 22:29 cytuj
    Matko jej twarz jest coraz gorsza
  • gość12-10-17, 22:07 cytuj
    Poprostu to jest głupia prostaczka, chciała się zareklamować bo usłyszała że fundacje przeprowadzają zbiórki pluszaków w szkołach oraz przedszkolach ale na aukcje żeby dać im kasę za sprzedane maskotki a nie tonę maskotek babsztylu wrwdny ty
Czytaj wszystkie komentarze