12 stycznia 2018, autor: katie 16

Kim Kardashian została WYŚMIANA za ten post na Instagramie

Dlaczego?

Kim Kardashian została WYŚMIANA za ten post na Instagramie Starstock.Newscom,Instagram:kimkardashian
To, że ciało Kim Kardashian (37 l.) nie jest naturalne, wie chyba każdy. Nic dziwnego, że nie jest ona wiarygodną osobą, jeśli chodzi o reklamowanie dietetycznych produktów. To, na co zapracują sobie inni ćwiczeniami i odżywianiem, Kim sobie poprawi z pomocą chirurga plastycznego.

Kim Kardashian w końcu odważy się na TĘ operację?

Kardashianka dodała na Instagram post,w którym zachwala koktajle Shake it baby od Flat Tummy Co. Do tego napisała motywujący opis:

Jestem na 9 dniu programu "Shake it baby" od @flattummyco. I właściwie czuję się wspaniale. Mieliśmy obfite święta, przyjęcie u mamy, potem przyjęcie sylwestrowe. Czułam, że to niemożliwe, żeby wrócić do moich regularnych ćwiczeń i jeść zdrowo. (...) Uwierzcie mi, musicie to sprawdzić!


Co na to fani?

Nigdy nie wierzę osobie, która mówi "uwierz mi".


Ona oszukuje wszystkich. Przecież doskonale wiemy, że zrobi sobie kolejną operację plastyczną jej plastikowego ciała, żeby było szczupłe.


Przecież i tak zrobisz sobie kolejną operację.


Kim Kardashian ma dość swoich pośladków. Najbardziej irytuje ją...

Czy gwiazdy na pewno są wiarygodnymi osobami do reklamowania takich produktów?

#ad Little update for you guys. I’m on Day 9 of my Shake It Baby program from @flattummyco and I’m actually feeling so good. We had a massive Christmas this year and between my Mom's party, Christmas and New Years… I felt like it was impossible to fit in my regular work outs and eat healthy. But this program is giving me a kick in the right direction that I need. These meal replacement shakes are so good and it’s helping me get my tummy back to flat in the new year. The results I’m seeing and feeling are amazing and I’m so excited for the next few weeks. Because they’re all about getting women back on track… they’ve got a 20% off sale going on right now if you want to start 2018 off right… trust me, you’re going to want to check them out.

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)I’m craving Mc Donald’s

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)Yep, then I made myself a smoothie

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)Zobacz galerię:
HIT na Instagramie! Kardashianowie doczekali się swojej parodii
(8 zdjęć)
HIT na Instagramie! Kardashianowie doczekali się swojej parodii

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (16)

 • gość12-01-18, 19:56 cytuj
  Kim jest z twarzy bardzo ładna. Ma urodę armenki przecież ma armenskie korzenie. Co do ciała to faktycznie zrobiła z siebie karykaturę. Wstrzykikwala sobie tłuszcz w tylek,w piersi a przez to jej figura przestała być kobieca.
 • gość12-01-18, 15:30 cytuj
  to jest kłamstwo oszustwo i lgarstwo . Odsysa tłuszcz wstrzykuje go w cycki i zad i biodra, i myśli ze my uwierzymy ze to efekt diety i cwiczen, taka karykaturę można zrobić z siebie tylko operacjami plastycznymi, na pewno nie regularnymi treningami sorryyyy kim, jasnieksiezno piekna jestem ale pusta az bije po oczach
 • gość12-01-18, 14:25 cytuj
  piepszy jak potłuczona...shake załatwia ci super ciało haha
  pojdzie i odessie tłuszcz a głupim ludziom wmawia ze schudna
Czytaj wszystkie komentarze