12 sierpnia 2017, autor: Piąta Nad Ranem 10

Kylie Jenner jest nudna? Jak fani zareagowali na jej show?

Nie wszystko poszło po jej myśli.

Kylie Jenner jest nudna? Jak fani zareagowali na jej show? © Instagram
Firma kosmetyczna Kylie Jenner (20 l.) była strzałem w dziesiątkę. Kosmetyki, które Kylie sygnuje własnym nazwiskiem sprzedają się jak świeże bułeczki Jednak, nie wszystko, czego dotknie się młodsza siostrzyczka Kendall Jenner zamienia się w złoto.

Okazuje się, że jej nowy show, Life oF Kylie, nie zachwyca fanów tak, jakby chciała tego dziewczyna. Ci masowo pisali jej, że jest rozpuszczona, a przede wszystkim nudna.

Kylie nie znosi tego najlepiej. Krytyka zawsze uderza w jej pewność siebie. Jest jej smutno, gdy ludzie piszą jej, że jej nie lubią i krytykują jej ciążką pracę - dowiemy się.


Jaką pracę?


closet cleaning & shoot day 🖤

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)miss you princess

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Zobacz galerię:
Kylie Jenner nie jest już łatwo ukrywać 4 miesiąc ciąży?
(6 zdjęć)
Kylie Jenner nie jest już łatwo ukrywać 4 miesiąc ciąży?

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (10)

  • gość14-08-17, 23:45 cytuj
    Ostatnio do mojej kosmetyczki przyszła dziewczynka lat 14/15 i chciała mieć usta jak Kendal. Była przygotowana, miała pieniędzy na 3! ampułki. Dramat w tym wszystkim jest taki, że niestety młodzi siedzą przed komputerami i marzą o idealnym wyglądzie, bo przecież dzięki niemu można mieć wszystko... Po co się uczyć? Przecież to nie w modzie. Ważne to jest być fit i "pięknym". Przykre to.
  • gość12-08-17, 16:34 cytuj
    o boze... no sztuczne cialo i twarz. To ma do zaoferowania. Przeceniasz ludzi. Sa ludzie ktorzy ani ciala ladnego nie maja, ani osobowosci. Co o takich powiesz? O brzydkich nie mozna nic nieladnego powiedziec, co?
  • gość12-08-17, 14:54 cytuj
    Mogła jeszcze więcej botoxu w ryj nawalic, więcej w usta brodę policzki, sztuczne zęby brwi paznokcie i przede wszystkim piersi. Do tego odessanie tłuszczu bo chyba NIKT nie uwierzy że dawna ona i dzisiejszą ona to sama natura
Czytaj wszystkie komentarze