13 marca 2018, autor: katie 34

Nie uwierzysz, ile zapłacisz za ZIEMNIAKA w sklepie Anny Lewandowskiej

Skandal?

Nie uwierzysz, ile zapłacisz za ZIEMNIAKA w sklepie Anny Lewandowskiej AKPA
Anna Lewandowska (29 l.) swoje przekąski ze sklepu Foods By Ann promuje jako pożywne, całkiem naturalne, dzięki którym bez problemu zaspokoimy głód oraz ochotę na zwyczajne i niezdrowe chipsy czy batony.

Anna Lewandowska zdradziła PRAWDĘ o nianiach, które zajmują się Klarą

Nie ma w tym nic dziwnego, że takie produkty są droższe od tych "zwykłych". Cena tych u Ani jednak zwala z nóg.

Portal Inn Poland przyjrzał się bliżej temu, jak koszt takich naturalnych chipsów, przekłada się na ich ilość.

Chipsy kosztują 4,29 zł, ale znajduje się w nich tylko 18 gramów produktu. W takim razie za ich kilogram zapłacimy prawie... 240 złotych! Dla porównania - za 100-150 gramów zwykłych chipsów trzeba zapłacić około 2-5 złotych, czyli za ich kilogram 20-40 złotych. To też sporo, ale cena nie jest aż tak kosmiczna. Z tym, że przekąski Ani są rzeczywiście całkiem naturalne i zdrowe.

Stylizacja Anny Lewandowskiej na Paris Fashion Week podzieliła fanki (Instagram)

Opłaca się?

Nie uwierzysz, ile zapłacisz za ZIEMNIAKA w sklepie Anny Lewandowskiej

Nie uwierzysz, ile zapłacisz za ZIEMNIAKA w sklepie Anny Lewandowskiej

Nie uwierzysz, ile zapłacisz za ZIEMNIAKA w sklepie Anny Lewandowskiej
Zobacz galerię:
Psychodietetyk o Annie Lewandowskiej: to ma DESTRUKCYJNY wpływ na kobiety
(6 zdjęć)
Psychodietetyk o Annie Lewandowskiej: to ma DESTRUKCYJNY wpływ na kobiety

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (34)

 • gość15-03-18, 07:47 cytuj
  Nie ma sie co dziwic.... Ma swoje 5 mnut i chce zarobic to ze stado baranow idzie za nia po byle co to juz inna sprawa.
 • gość14-03-18, 15:59 cytuj
  Do 15:45 imponuje Ci jej wyksztalcenie;)? Znajdz sobie lepsze autorytety. Lewandowska to debil. Smalec z gesi, pamietacie;)? Tak sie buduje imperium? Na czym? Na wtornosci? Na sprzedawaniu prpduktow z nazwiskiem meza, ktore jest popularne? Daj spokoj... jakie imperium. Nic ta kobieta nie wymyslila, a wyksztalxenie nie wiem gdzie.pobierala. Uczelnia, ktora dala jej dyplom, powinna sie wstydzic. Ona jest antyreklama zdrowego zywienia i stylu zycia. Ona jest wtorna. Na rynku jest mnostwo zdrowego jedzenia, ktore nie kosztuje tyle, ile jedzenie od lewandowskiej. Jakbys takie kupowala, to wiedzialabys.
 • gość14-03-18, 15:45 cytuj
  gość, 14-03-18, 09:16 napisał(a):

  Nikogo nie naciąga, takie są ceny tego rodzaju produktów na rynku, ona (jej firma) jako przedsiębiorca proponuje klientowi, produkt, a klient ma wybór czy go kupić czy nie, wiedząc jaki jest skład produktu może dokonać świadomej decyzji czy chce skorzystać z jej oferty czy nie. To się nazywa biznes. Nie rozumiem też głupiego myślenia, że jeżeli ona jest żoną bardzo bogatego człowieka to nie powinna sama bardzo dobrze zarabiać mając dobrze prosperujący biznes. Brawo dla niej, że zauważyła że w postaci nazwiska swojego znanego męża ma właściwie za darmo ogromy potencjał marketingowy, dodała do tego swoje sportowe zaplecze i wykształcenie w kierunku żywienia i zrobiła z tego biznes. Tak się właśnie buduje wielkie majątki, całymi rodzinami a potem z pokolenia na pokolenie. Mam wrażenie że w Polsce pokutuje przekonanie, że do wszystkiego w życiu trzeba dojść od zera, bez niczyjego wsparcia. Jeżeli ktoś doszedł do czegoś mając jakąś pomoc to jest społeczne przyzwolenie żeby umniejszać dokonaniom takich osób, nawet jeżeli mimo pomocy i tak musieli w tym co robią wykonać ogrom pracy.
Czytaj wszystkie komentarze