12 stycznia 2018, autor: j.lo 6

Pijana fanka wtargnęła na scenę! Reakcja Dion zaskoczyła wszystkich

Ochroniarze próbowali usunąć kobietę ze sceny, na to Celine...

Pijana fanka wtargnęła na scenę! Reakcja Dion zaskoczyła wszystkich
Podczas koncertu Celine Dion w Las Vegas na scenę wtargnęła pijana fanka, która rzuciła się w stronę piosenkarki – a właściwie w stronę mikrofonu. Jak się okazuje, chciała ona opowiedzieć wszystkim swoją historię. Jak zareagowała artystka?

Zaskakująca historia, która kryje się za największym przebojem Celine Dion

Celine Dione pozwoliła kobiecie mówić do mikrofonu i powstrzymała ochronę przed usunięciem fanki ze sceny. Okazało się, że powód był naprawdę ważny.

Najpierw było zamieszanie, później okazało się, że fanka jest bardzo pijana. Ostatecznie dostała do ręki mikrofon i zaczęła mówić. Chodziło o jej synka, który niedawno miał operacje przeszczepu szpiku. Kobieta zaczęła błagać na scenie ludzi, by zarejestrowali się w bazie jako potencjalni dawcy. Celine Dion była wzruszona gestem fanki, ponieważ obie łączy ogromna miłość do swoich dzieci.

Celine Dion ROZEBRAŁA SIĘ dla Vouge'a! (ZDJĘCIE)

Cała sytuacja na koncercie w Las Vegas zakończyła się tym, że fanka rzuciła się na Celine Dion i zaczęła ją obściskiwać, dodatkowo wyrywając mikrofon z ręki artystki. Do akcji wkroczyli ochroniarze, którzy chcieli ją powstrzymać, jednak wokalistka znowu ich powstrzymała. Pożegnała fankę słowami:

Obiecujesz mi, że będziesz ostrożna?


Później dwóch ochroniarzy poprowadziło kobietę z powrotem na widownie. Celine Dione okazała się bardzo empatyczną i współczującą artystką. Zachowała klasę ;) Jak oceniacie jej reakcje?


Pijana fanka wtargnęła na scenę! Reakcja Dion zaskoczyła wszystkich

Pijana fanka wtargnęła na scenę! Reakcja Dion zaskoczyła wszystkich

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (6)

  • gość13-01-18, 22:05 cytuj
    Jak dla mnie to wygląda na obłąkaną nie tylko pijaną..współczuję temu dzieciaczkowi
  • gość13-01-18, 18:14 cytuj
    Jest jedna z nielicznych którym kasa nie odbiła
  • gość13-01-18, 08:53 cytuj
    Celine Dion najlepsza pod tym wzgledem artystka ever! Obejrzyjcie dokument z trasy- jest tak cudowną,ciepłą kobietą...nic na pokaz. Super!
Czytaj wszystkie komentarze