16 kwietnia 2018, autor: j.lo 14

Wiemy ILE kosztowała suknia ślubna DODY! (ZDJĘCIA)

I kto ją zaprojektował!

Wiemy ILE kosztowała suknia ślubna DODY! (ZDJĘCIA) Instagram
Doda na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z sesji ślubnej. Dzięki temu wiemy, jak wyglądała jej suknia! Trzeba przyznać, że Doda wybrała bardzo piękną i elegancką kreację.

Zdjęcia podpisała:

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszystkich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ.
- pisze Doda.

Było minęło teraz wokalistka publikuje zdjęcia i cieszy się swoim szczęściem z fanami.

Doda z Emilem dwa dni przed ślubem OSTRO się kłócili!

Wokalistka powiedziała „tak” w pięknej sukni bez ramion z długim trenem. Dekolt był bardzo dopasowany typu carmen. Przepiękna koronka ciągnęła się aż po sam dół kreacji.

Suknię zaprojektowała Berta Balliti. Utworzyła ona swój Brand w 2004 roku i od tamtej pory jej twórczość można było zobaczyć w takich magazynach Elle czy Vogue.

Szokujące wyznanie Dody. Ukryła ślub, bo się bała!

Suknię ślubne w salonach Madonna można znaleźć w Krakowie, Katowicach i w Warszawie. Kracja Dody mieściła się w przedziale cenowym od 29. aż do 54 tysięcy złotych.


Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (14)

  • gość07-06-18, 19:57 cytuj
    Piękna kobieta życzę jej dużo szczęścia i miłość
  • gość: xyz17-04-18, 10:24 cytuj
    Zawistnicy, zamilczcie! Wyglądała pięknie, a poza tym nie od dziś wiadomo, że w show-biznesie nie ma miejsca na sentymenty i zapewne dlatego ukrywała związek. Gratulacje Dorota i dużo szczęścia życzę!
  • gość17-04-18, 07:38 cytuj
    Suknia bardzo ładna, oni wyglądali pięknie, ale tak szczerze i bez hejtu sesja nie powala bo miejsce z sesji to zwykły park, a w Hiszpanii jest gdzie robić sesje, no chyba, że mają piękniejsze zdjęcia.
Czytaj wszystkie komentarze