16 kwietnia 2018, autor: Noir 19

WOW! Beyonce w genialnej formie na Coachelli (ZDJĘCIA)

Po ciążowych kilogramach ani śladu.

WOW! Beyonce w genialnej formie na Coachelli (ZDJĘCIA) © Forum/ The Mega Agency
Beyonce nie pojawiła się w ubiegłym roku na Coachelli. Choć jej występ był planowany i zapowiadany, w ostatniej chwili okazało się, że będąca wtedy w ciąży gwiazda nie dostała pozwolenia na tak męczący show od swoich lekarzy.

Co się dzieje z bliźniętami Beyonce?

Fani Bee musieli się obejść smakiem. Za to w tym roku...

Beyonce na Coachelli 2018Beyonce wystąpiła na scenie festiwalu Coachella i dała czadu. Wyglądała świetnie - wróciła do wspaniałej formy, ma godną pozazdroszczenia figurę. Pierwsza stylizacja divy nawiązywała do starożytnych wzorców piękna. Bee wyglądała jak Nefretete.Potem gwiazda przebrała się i wystąpiła w szortach, żółtej bluzie oraz butach z błyszczącymi frędzlami.

Kolejne stylizacje znajdziecie na zdjęciach:

Występ Beyonce był wielkim wydarzeniem dla jej "starych" fanów. Królowa wystąpiła na scenie ze składem Destiny's Child - Kelly Rowland i Michelle Williams.

Wiemy, ile kosztują bilety na koncert Beyonce w Warszawie

Przypomnijmy, że ich zespół przestał istnieć w 2006 roku, po ośmiu latach wspólnej kariery.


WOW! Beyonce w genialnej formie na Coachelli (ZDJĘCIA)

WOW! Beyonce w genialnej formie na Coachelli (ZDJĘCIA)

WOW! Beyonce w genialnej formie na Coachelli (ZDJĘCIA)

WOW! Beyonce w genialnej formie na Coachelli (ZDJĘCIA)

Polecane wideo

Skomentuj

Wasze komentarze (19)

  • gość18-04-18, 12:29 cytuj
    Czyli w zasadzie tak jak mówiłam Beyonce jest dobra performerka- sama porownujesz stroje, oprawę graficzną, poziom zrobionego show. W tym jest dobra. Ja mówię o talencie i umiejętnościach. Tankec Ciary czy Zendayi to zupełnie inny poziom niż Bey. Tak jak sam w sobie głos Grande ma lepszy.
  • gość18-04-18, 12:28 cytuj
    Czyli w zasadzie tak jak mówiłam Beyonce jest dobra performerka- sama porownujesz stroje, oprawę graficzną, poziom zrobionego show. W tym jest dobra. Ja mówię o talencie i umiejętnościach. Tankec Ciaty czy Zendayi to zupełnie inny poziom niż Jej. Sam w sobie głos za to Grande ma lepszy.
  • gość17-04-18, 10:51 cytuj
    19:56 24 letnia kobieta dla pedofila? To w takim razie Beyonce jest marzeniem każdego feedersa, tucznik ma już takie nogi, ze musi wpieprzac jak ciężarówka.
Czytaj wszystkie komentarze